KONST / Litografier / Färglitografier 6241676
nr 624 1676
Färglitografier
2 st, Signerade Bergström, 50/60-tal, ca 50x30
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 15 februari 2010
kl 17:18:58
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr
350 kr
550 kr
550 kr
600 kr
750 kr
750 kr
800 kr